HÅGELBY STALLFÖRENING
HÅGELBY STALLFÖRENING är en vilande ideell förening inom verksamhet i diverse övriga intresseorganisationer. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till HÅGELBY STALLFÖRENING.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Företag i samma bransch
SNI 94990 | Verksamhet i diverse övriga intresseorganisationer | T | Annan serviceverksamhet
Vanliga frågor om HÅGELBY STALLFÖRENING
- Vad har HÅGELBY STALLFÖRENING för organisationsnummer?
- HÅGELBY STALLFÖRENING har organisationsnummer 802402-2793.
- Vilken företagsform har HÅGELBY STALLFÖRENING?
- HÅGELBY STALLFÖRENING är en vilande ideell förening.
- Vilken adress har HÅGELBY STALLFÖRENING?
- HÅGELBY STALLFÖRENING har den registrerade postadressen VRETAKROKEN 11, 14744 TUMBA.
Källor
- SCB — bransch (SNI), säte, arbetsställen, storleksklass, skattestatus | uppdaterat 2026-07-11
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Om nyckeltalet
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.