Håkan Westerlund Barnläkare
Håkan Westerlund Barnläkare är en enskild firma som upplöstes den 22 september 2009. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Håkan Westerlund Barnläkare.
Registrerad verksamhet
Erbjuda tjänster som barnläkare genom vårdavtal med landsting eller egen etablering.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Vanliga frågor om Håkan Westerlund Barnläkare
- Vad har Håkan Westerlund Barnläkare för organisationsnummer?
- Håkan Westerlund Barnläkare har organisationsnummer 19530118-XXXX.
- Vilken företagsform har Håkan Westerlund Barnläkare?
- Håkan Westerlund Barnläkare är en enskild firma som upplöstes den 22 september 2009.
- Vilken adress har Håkan Westerlund Barnläkare?
- Håkan Westerlund Barnläkare har den registrerade postadressen Danavägen 3, 22240 LUND.
- Vad gör Håkan Westerlund Barnläkare?
- Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Erbjuda tjänster som barnläkare genom vårdavtal med landsting eller egen etablering.
Källor
- Bolagsverket — registeruppgifter, status, namnhistorik | uppdaterat 2026-07-11
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.