Hoppa till innehåll
Upplöst 21 november 2005 Kommanditbolag

H.Ö. Mediabyrå Kommanditbolag

Org.nr Reg. 9 oktober 2001 Konkurs avslutad

H.Ö. Mediabyrå Kommanditbolag är ett kommanditbolag som upplöstes den 21 november 2005. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till H.Ö. Mediabyrå Kommanditbolag.

Registrerad verksamhet

Annonsbyrå. Allt inom annonsering.

Postadress
Gustavavägen 65
17830 EKERÖ
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 2001 | 24 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om H.Ö. Mediabyrå Kommanditbolag

Vad har H.Ö. Mediabyrå Kommanditbolag för organisationsnummer?
H.Ö. Mediabyrå Kommanditbolag har organisationsnummer 969680-6729.
Vilken företagsform har H.Ö. Mediabyrå Kommanditbolag?
H.Ö. Mediabyrå Kommanditbolag är ett kommanditbolag som upplöstes den 21 november 2005.
Vilken adress har H.Ö. Mediabyrå Kommanditbolag?
H.Ö. Mediabyrå Kommanditbolag har den registrerade postadressen Gustavavägen 65, 17830 EKERÖ.
Vad gör H.Ö. Mediabyrå Kommanditbolag?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Annonsbyrå. Allt inom annonsering.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.