Vilande
Annan
Hörhagevägarnas samfällighetsförening
Org.nr
Hörhagevägarnas samfällighetsförening. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Hörhagevägarnas samfällighetsförening.
Postadress
GAMLA HÖRHAGEVÄGEN 12
c/o HENRIK JANSON
43893 LANDVETTER
Fristående
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Vanliga frågor om Hörhagevägarnas samfällighetsförening
- Vad har Hörhagevägarnas samfällighetsförening för organisationsnummer?
- Hörhagevägarnas samfällighetsförening har organisationsnummer 717922-2380.
- Vilken företagsform har Hörhagevägarnas samfällighetsförening?
- Hörhagevägarnas samfällighetsförening har företagsformen Annan och har status vilande.
- Vilken adress har Hörhagevägarnas samfällighetsförening?
- Hörhagevägarnas samfällighetsförening har den registrerade postadressen GAMLA HÖRHAGEVÄGEN 12, 43893 LANDVETTER.
Källor
- SCB — bransch (SNI), säte, arbetsställen, storleksklass, skattestatus | uppdaterat 2026-07-11
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Beräkningsmodell
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.