Haider Ibrahim Livs och service butik
Haider Ibrahim Livs och service butik är en enskild firma som upplöstes den 7 november 2006. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Haider Ibrahim Livs och service butik.
Registrerad verksamhet
Handel med livsmedel, import och export av livsmedel.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Vanliga frågor om Haider Ibrahim Livs och service butik
- Vad har Haider Ibrahim Livs och service butik för organisationsnummer?
- Haider Ibrahim Livs och service butik har organisationsnummer 19630107-XXXX.
- Vilken företagsform har Haider Ibrahim Livs och service butik?
- Haider Ibrahim Livs och service butik är en enskild firma som upplöstes den 7 november 2006.
- Vilken adress har Haider Ibrahim Livs och service butik?
- Haider Ibrahim Livs och service butik har den registrerade postadressen Hagalundsgatan 23, 16966 SOLNA.
- Vad gör Haider Ibrahim Livs och service butik?
- Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Handel med livsmedel, import och export av livsmedel.
Källor
- Bolagsverket — registeruppgifter, status, namnhistorik | uppdaterat 2026-07-11
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.