Hoppa till innehåll
Upplöst 11 april 2016 Enskild firma

Hand o Huvud - Tjänstesäljaren

Person-/org.nr Reg. 9 juli 1987 Overksamhet

Hand o Huvud - Tjänstesäljaren är en enskild firma som upplöstes den 11 april 2016. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Hand o Huvud - Tjänstesäljaren.

Registrerad verksamhet

Individ-, grupp- och organisationsutveckling. Personalutveckling, handledning och utbildning. Utredningar och projektledning inom psyko- o social arbetsmiljö. Skriftställarverksamhet.

Postadress
Nordanviksgatan 6
74200 ÖSTHAMMAR
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 1987 | 39 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Hand o Huvud - Tjänstesäljaren

Vad har Hand o Huvud - Tjänstesäljaren för organisationsnummer?
Hand o Huvud - Tjänstesäljaren har organisationsnummer 19370516-XXXX.
Vilken företagsform har Hand o Huvud - Tjänstesäljaren?
Hand o Huvud - Tjänstesäljaren är en enskild firma som upplöstes den 11 april 2016.
Vilken adress har Hand o Huvud - Tjänstesäljaren?
Hand o Huvud - Tjänstesäljaren har den registrerade postadressen Nordanviksgatan 6, 74200 ÖSTHAMMAR.
Vad gör Hand o Huvud - Tjänstesäljaren?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Individ-, grupp- och organisationsutveckling. Personalutveckling, handledning och utbildning. Utredningar och projektledning inom psyko- o social arbetsmiljö. Skriftställarverksamhet.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.