Hoppa till innehåll
Upplöst 30 oktober 2015 Handelsbolag

Handelsbolaget Östgötaannonser

Org.nr Reg. 28 januari 2013 Verksamheten har upphört

Handelsbolaget Östgötaannonser är ett handelsbolag som upplöstes den 30 oktober 2015. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Handelsbolaget Östgötaannonser.

Registrerad verksamhet

Företaget förmedlar försäljning av lös egendom mellan säljare och köpare, via en annonsplats på internet.

Postadress
Gräsgatan 38 B
c/o Erik Felten
59230 VADSTENA
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 2013 | 13 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Handelsbolaget Östgötaannonser

Vad har Handelsbolaget Östgötaannonser för organisationsnummer?
Handelsbolaget Östgötaannonser har organisationsnummer 969764-4079.
Vilken företagsform har Handelsbolaget Östgötaannonser?
Handelsbolaget Östgötaannonser är ett handelsbolag som upplöstes den 30 oktober 2015.
Vilken adress har Handelsbolaget Östgötaannonser?
Handelsbolaget Östgötaannonser har den registrerade postadressen Gräsgatan 38 B, 59230 VADSTENA.
Vad gör Handelsbolaget Östgötaannonser?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Företaget förmedlar försäljning av lös egendom mellan säljare och köpare, via en annonsplats på internet.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.