Hoppa till innehåll
Upplöst 3 februari 2016 Handelsbolag

Handelsbolaget Fairy Nails

Org.nr Reg. 18 oktober 2010 Verksamheten har upphört

Handelsbolaget Fairy Nails är ett handelsbolag som upplöstes den 3 februari 2016. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Handelsbolaget Fairy Nails.

Registrerad verksamhet

E-handel med nagelvårdsprodukter och tillbehör till i huvudsak privatpersoner.

Postadress
Rönnbärsvägen 17
19632 KUNGSÄNGEN
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 2010 | 15 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Handelsbolaget Fairy Nails

Vad har Handelsbolaget Fairy Nails för organisationsnummer?
Handelsbolaget Fairy Nails har organisationsnummer 969752-1301.
Vilken företagsform har Handelsbolaget Fairy Nails?
Handelsbolaget Fairy Nails är ett handelsbolag som upplöstes den 3 februari 2016.
Vilken adress har Handelsbolaget Fairy Nails?
Handelsbolaget Fairy Nails har den registrerade postadressen Rönnbärsvägen 17, 19632 KUNGSÄNGEN.
Vad gör Handelsbolaget Fairy Nails?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: E-handel med nagelvårdsprodukter och tillbehör till i huvudsak privatpersoner.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.