HANDELSBOLAGET GÖTE WIRHOLM
HANDELSBOLAGET GÖTE WIRHOLM är ett handelsbolag som upplöstes den 15 december 1997. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till HANDELSBOLAGET GÖTE WIRHOLM.
Registrerad verksamhet
REKLAMBYRÅRÖRELSE SAMT HANDEL MED KONST.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Vanliga frågor om HANDELSBOLAGET GÖTE WIRHOLM
- Vad har HANDELSBOLAGET GÖTE WIRHOLM för organisationsnummer?
- HANDELSBOLAGET GÖTE WIRHOLM har organisationsnummer 916539-6772.
- Vilken företagsform har HANDELSBOLAGET GÖTE WIRHOLM?
- HANDELSBOLAGET GÖTE WIRHOLM är ett handelsbolag som upplöstes den 15 december 1997.
- Vilken adress har HANDELSBOLAGET GÖTE WIRHOLM?
- HANDELSBOLAGET GÖTE WIRHOLM har den registrerade postadressen JÄRNVÄGSG 27, 26132 LANDSKRONA.
- Vad gör HANDELSBOLAGET GÖTE WIRHOLM?
- Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: REKLAMBYRÅRÖRELSE SAMT HANDEL MED KONST.
Källor
- Bolagsverket — registeruppgifter, status, namnhistorik | uppdaterat 2026-07-11
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.