Handelsbolaget Guld & Silverboden i Hjo
Handelsbolaget Guld & Silverboden i Hjo är ett handelsbolag som upplöstes den 5 juni 1996. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Handelsbolaget Guld & Silverboden i Hjo.
Registrerad verksamhet
Försäljning av guld och silvervaror samt presentsaker i tenn, malm och kristall
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Vanliga frågor om Handelsbolaget Guld & Silverboden i Hjo
- Vad har Handelsbolaget Guld & Silverboden i Hjo för organisationsnummer?
- Handelsbolaget Guld & Silverboden i Hjo har organisationsnummer 916569-4952.
- Vilken företagsform har Handelsbolaget Guld & Silverboden i Hjo?
- Handelsbolaget Guld & Silverboden i Hjo är ett handelsbolag som upplöstes den 5 juni 1996.
- Vilken adress har Handelsbolaget Guld & Silverboden i Hjo?
- Handelsbolaget Guld & Silverboden i Hjo har den registrerade postadressen Hamngatan 1, 54400 HJO.
- Vad gör Handelsbolaget Guld & Silverboden i Hjo?
- Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Försäljning av guld och silvervaror samt presentsaker i tenn, malm och kristall
Källor
- Bolagsverket — registeruppgifter, status, namnhistorik | uppdaterat 2026-07-11
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.