Hoppa till innehåll
Upplöst 9 februari 2023 Handelsbolag

Handelsbolaget Olivlunden Piazza Palatina

Org.nr Reg. 27 augusti 2015 Verksamheten har upphört

Handelsbolaget Olivlunden Piazza Palatina är ett handelsbolag som upplöstes den 9 februari 2023. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Handelsbolaget Olivlunden Piazza Palatina.

Registrerad verksamhet

Producera och marknadsföra olivolja i Sverige från egen olivlund i Italien. Köpa och sälja marina komponenter till nyproducerade båtar med en maximal längd av 12 meter.

Postadress
Mårten Krakows väg 12
18533 VAXHOLM
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 2015 | 10 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Handelsbolaget Olivlunden Piazza Palatina

Vad har Handelsbolaget Olivlunden Piazza Palatina för organisationsnummer?
Handelsbolaget Olivlunden Piazza Palatina har organisationsnummer 969776-4422.
Vilken företagsform har Handelsbolaget Olivlunden Piazza Palatina?
Handelsbolaget Olivlunden Piazza Palatina är ett handelsbolag som upplöstes den 9 februari 2023.
Vilken adress har Handelsbolaget Olivlunden Piazza Palatina?
Handelsbolaget Olivlunden Piazza Palatina har den registrerade postadressen Mårten Krakows väg 12, 18533 VAXHOLM.
Vad gör Handelsbolaget Olivlunden Piazza Palatina?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Producera och marknadsföra olivolja i Sverige från egen olivlund i Italien. Köpa och sälja marina komponenter till nyproducerade båtar med en maximal längd av 12 meter.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.