Hoppa till innehåll
Upplöst 29 mars 2005 Handelsbolag

Handelsbolaget Stencenter Rydsgård

Org.nr Reg. 2 oktober 2003 Verksamheten har upphört

Handelsbolaget Stencenter Rydsgård är ett handelsbolag som upplöstes den 29 mars 2005. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Handelsbolaget Stencenter Rydsgård.

Registrerad verksamhet

Försäljning och tillverkning av natursten samt tjänster inom bygg och industrin såsom montering av bänkskivor, fönsterbänkar samt uyhyrning av tjänster inom området.

Postadress
Södergatan 14
27460 RYDSGÅRD
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 2003 | 22 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Handelsbolaget Stencenter Rydsgård

Vad har Handelsbolaget Stencenter Rydsgård för organisationsnummer?
Handelsbolaget Stencenter Rydsgård har organisationsnummer 969696-4643.
Vilken företagsform har Handelsbolaget Stencenter Rydsgård?
Handelsbolaget Stencenter Rydsgård är ett handelsbolag som upplöstes den 29 mars 2005.
Vilken adress har Handelsbolaget Stencenter Rydsgård?
Handelsbolaget Stencenter Rydsgård har den registrerade postadressen Södergatan 14, 27460 RYDSGÅRD.
Vad gör Handelsbolaget Stencenter Rydsgård?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Försäljning och tillverkning av natursten samt tjänster inom bygg och industrin såsom montering av bänkskivor, fönsterbänkar samt uyhyrning av tjänster inom området.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.