Hoppa till innehåll
Aktivt Enskild firma

Hundens dagis Nina Larsson

Person-/org.nr Innehavare Nina Larsson Reg. 5 maj 2006
Omsättning 500-999 tkr (2025) | SCB storleksklass

Hundens dagis Nina Larsson är en aktiv enskild firma inom diverse övriga konsumenttjänster som registrerades 2006. Hundens dagis Nina Larsson är registrerad för F-skatt och moms. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Hundens dagis Nina Larsson.

Registrerad verksamhet

Hunddagis/kattdagis, pensionat, försäljning av hundprodukter samt härmed förenlig verksamhet.

SNI-bransch | SNI 2025
Sektor T | Annan serviceverksamhet
✓ F-skatt ✓ Moms ✕ Arbetsgivare
Postadress
HOLMÄNGSVÄGEN 51
441 75 SOLLEBRUNN
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 2006 | 20 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Företag i samma bransch

SNI 96990 | Diverse övriga konsumenttjänster | T | Annan serviceverksamhet

Vanliga frågor om Hundens dagis Nina Larsson

Vad har Hundens dagis Nina Larsson för organisationsnummer?
Hundens dagis Nina Larsson har organisationsnummer 19760812-XXXX.
Vilken företagsform har Hundens dagis Nina Larsson?
Hundens dagis Nina Larsson är en aktiv enskild firma som registrerades den 5 maj 2006.
Vilken adress har Hundens dagis Nina Larsson?
Hundens dagis Nina Larsson har den registrerade postadressen HOLMÄNGSVÄGEN 51, 441 75 SOLLEBRUNN.
Hur stor är omsättningen i Hundens dagis Nina Larsson?
Enligt SCB:s storleksklass ligger omsättningen i Hundens dagis Nina Larsson i intervallet 500–999 tkr. Detta är ett intervall, inte ett exakt belopp.
Har Hundens dagis Nina Larsson F-skatt?
Ja, Hundens dagis Nina Larsson är godkänd för F-skatt.
Vad gör Hundens dagis Nina Larsson?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Hunddagis/kattdagis, pensionat, försäljning av hundprodukter samt härmed förenlig verksamhet.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.