Hoppa till innehåll
Upplöst 17 december 2008 Enskild firma

Jörgen Holms Åkeri

Person-/org.nr Reg. 24 september 1997 Overksamhet

Jörgen Holms Åkeri är en enskild firma som upplöstes den 17 december 2008. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Jörgen Holms Åkeri.

Registrerad verksamhet

Taxi verksamhet.

Postadress
Ödeborgsbråten 28
45193 UDDEVALLA
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 1997 | 28 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Jörgen Holms Åkeri

Vad har Jörgen Holms Åkeri för organisationsnummer?
Jörgen Holms Åkeri har organisationsnummer 19631115-XXXX.
Vilken företagsform har Jörgen Holms Åkeri?
Jörgen Holms Åkeri är en enskild firma som upplöstes den 17 december 2008.
Vilken adress har Jörgen Holms Åkeri?
Jörgen Holms Åkeri har den registrerade postadressen Ödeborgsbråten 28, 45193 UDDEVALLA.
Vad gör Jörgen Holms Åkeri?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Taxi verksamhet.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.