Hoppa till innehåll
Upplöst 3 januari 2018 Enskild firma

Johan Lindqvist socialkonsult

Person-/org.nr Reg. 11 oktober 2017 Verksamheten har upphört

Johan Lindqvist socialkonsult är en enskild firma som upplöstes den 3 januari 2018. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Johan Lindqvist socialkonsult.

Registrerad verksamhet

Jag säljer min tjänst som socialsekreterare, konsult till landets kommuner, socialtjänster. Uppdragen sker på anbud till kommunerna. Uppdragen är tidsbegränsade utifrån kundens önskemål. Jag handlägger på sedvanligt sätt, ärenden på socialtjänster, med bla kundkontakt, dokumentation samt myndighetsutövning.

Postadress
Nygatan 15
c/o c/o Johan Lindqvist
82532 IGGESUND
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 2017 | 8 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Johan Lindqvist socialkonsult

Vad har Johan Lindqvist socialkonsult för organisationsnummer?
Johan Lindqvist socialkonsult har organisationsnummer 19680213-XXXX.
Vilken företagsform har Johan Lindqvist socialkonsult?
Johan Lindqvist socialkonsult är en enskild firma som upplöstes den 3 januari 2018.
Vilken adress har Johan Lindqvist socialkonsult?
Johan Lindqvist socialkonsult har den registrerade postadressen Nygatan 15, 82532 IGGESUND.
Vad gör Johan Lindqvist socialkonsult?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Jag säljer min tjänst som socialsekreterare, konsult till landets kommuner, socialtjänster. Uppdragen sker på anbud till kommunerna. Uppdragen är tidsbegränsade utifrån kundens önskemål. Jag handlägger på sedvanligt sätt, ärenden på socialtjänster, med bla kundkontakt, dokumentation samt myndighetsutövning.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.