Hoppa till innehåll
Aktivt Enskild firma

Johansson, Ann-Marie Irene

Person-/org.nr Innehavare Ann-Marie Irene Johansson Reg. 4 november 1996
Omsättning 1-499 tkr (2025) | SCB storleksklass

Johansson, Ann-Marie Irene är en aktiv enskild firma inom skogsförvaltning som registrerades 1996. Johansson, Ann-Marie Irene är registrerad för moms. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Johansson, Ann-Marie Irene.

SNI-bransch | SNI 2025
Sektor A | Jordbruk, skogsbruk och fiske
✕ F-skatt ✓ Moms ✕ Arbetsgivare
Postadress
BOBACKA 6
333 74 BREDARYD
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 1996 | 29 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Företag i samma bransch

SNI 02101 | Skogsförvaltning | A | Jordbruk, skogsbruk och fiske

Vanliga frågor om Johansson, Ann-Marie Irene

Vad har Johansson, Ann-Marie Irene för organisationsnummer?
Johansson, Ann-Marie Irene har organisationsnummer 19610718-XXXX.
Vilken företagsform har Johansson, Ann-Marie Irene?
Johansson, Ann-Marie Irene är en aktiv enskild firma som registrerades den 4 november 1996.
Vilken adress har Johansson, Ann-Marie Irene?
Johansson, Ann-Marie Irene har den registrerade postadressen BOBACKA 6, 333 74 BREDARYD.
Hur stor är omsättningen i Johansson, Ann-Marie Irene?
Enligt SCB:s storleksklass ligger omsättningen i Johansson, Ann-Marie Irene i intervallet 1–499 tkr. Detta är ett intervall, inte ett exakt belopp.
Har Johansson, Ann-Marie Irene F-skatt?
Nej, Johansson, Ann-Marie Irene är för närvarande inte godkänd för F-skatt.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.