Hoppa till innehåll
Upplöst 21 september 2011 Kommanditbolag

Kaemp Namche nordic Kommanditbolag

Org.nr Reg. 17 december 2010 Verksamheten har upphört

Kaemp Namche nordic Kommanditbolag är ett kommanditbolag som upplöstes den 21 september 2011. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Kaemp Namche nordic Kommanditbolag.

Registrerad verksamhet

Importera och exportera kläder.

Postadress
Höstvädersgatan 59,lgh 635
c/o subash panday
41833 GÖTEBORG
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 2010 | 15 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Kaemp Namche nordic Kommanditbolag

Vad har Kaemp Namche nordic Kommanditbolag för organisationsnummer?
Kaemp Namche nordic Kommanditbolag har organisationsnummer 969753-2175.
Vilken företagsform har Kaemp Namche nordic Kommanditbolag?
Kaemp Namche nordic Kommanditbolag är ett kommanditbolag som upplöstes den 21 september 2011.
Vilken adress har Kaemp Namche nordic Kommanditbolag?
Kaemp Namche nordic Kommanditbolag har den registrerade postadressen Höstvädersgatan 59,lgh 635, 41833 GÖTEBORG.
Vad gör Kaemp Namche nordic Kommanditbolag?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Importera och exportera kläder.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.