Hoppa till innehåll
Upplöst 21 september 2010 Kommanditbolag

Kafé Vallgatan Kommanditbolag

Org.nr Reg. 4 mars 1996 Overksamhet

Kafé Vallgatan Kommanditbolag är ett kommanditbolag som upplöstes den 21 september 2010. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Kafé Vallgatan Kommanditbolag.

Registrerad verksamhet

Restaurang

Postadress
Box 7225
40234 GÖTEBORG
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 1996 | 30 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Kafé Vallgatan Kommanditbolag

Vad har Kafé Vallgatan Kommanditbolag för organisationsnummer?
Kafé Vallgatan Kommanditbolag har organisationsnummer 969624-5704.
Vilken företagsform har Kafé Vallgatan Kommanditbolag?
Kafé Vallgatan Kommanditbolag är ett kommanditbolag som upplöstes den 21 september 2010.
Vilken adress har Kafé Vallgatan Kommanditbolag?
Kafé Vallgatan Kommanditbolag har den registrerade postadressen Box 7225, 40234 GÖTEBORG.
Vad gör Kafé Vallgatan Kommanditbolag?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Restaurang

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.