KALKANS CAFÉ OCH SALLADSBAR
KALKANS CAFÉ OCH SALLADSBAR är en enskild firma som upplöstes den 27 september 1994. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till KALKANS CAFÉ OCH SALLADSBAR.
Registrerad verksamhet
LAGA OCH SÄLJA KALLRÄTTER SÅSOM SALLADER OCH ANDRA RÄTTER T EX KAKOR OCH SMÖRGÅSAR.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Vanliga frågor om KALKANS CAFÉ OCH SALLADSBAR
- Vad har KALKANS CAFÉ OCH SALLADSBAR för organisationsnummer?
- KALKANS CAFÉ OCH SALLADSBAR har organisationsnummer 19730828-XXXX.
- Vilken företagsform har KALKANS CAFÉ OCH SALLADSBAR?
- KALKANS CAFÉ OCH SALLADSBAR är en enskild firma som upplöstes den 27 september 1994.
- Vilken adress har KALKANS CAFÉ OCH SALLADSBAR?
- KALKANS CAFÉ OCH SALLADSBAR har den registrerade postadressen NYGATAN 29 B, 15173 SÖDERTÄLJE.
- Vad gör KALKANS CAFÉ OCH SALLADSBAR?
- Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: LAGA OCH SÄLJA KALLRÄTTER SÅSOM SALLADER OCH ANDRA RÄTTER T EX KAKOR OCH SMÖRGÅSAR.
Källor
- Bolagsverket — registeruppgifter, status, namnhistorik | uppdaterat 2026-07-11
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.