Hoppa till innehåll
Upplöst 20 april 2016 Handelsbolag

Kansas City Shuffle Handelsbolag

Org.nr Reg. 9 augusti 2012 Verksamheten har upphört

Kansas City Shuffle Handelsbolag är ett handelsbolag som upplöstes den 20 april 2016. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Kansas City Shuffle Handelsbolag.

Registrerad verksamhet

Bolaget ska bedriva artistisk verksamhet inom och utom Sverige. Bolaget ska producera och distribuera egen musikproduktion samt därmed förenlig verksamhet.

Postadress
Storgatan 99
90333 UMEÅ
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 2012 | 13 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Kansas City Shuffle Handelsbolag

Vad har Kansas City Shuffle Handelsbolag för organisationsnummer?
Kansas City Shuffle Handelsbolag har organisationsnummer 969762-0905.
Vilken företagsform har Kansas City Shuffle Handelsbolag?
Kansas City Shuffle Handelsbolag är ett handelsbolag som upplöstes den 20 april 2016.
Vilken adress har Kansas City Shuffle Handelsbolag?
Kansas City Shuffle Handelsbolag har den registrerade postadressen Storgatan 99, 90333 UMEÅ.
Vad gör Kansas City Shuffle Handelsbolag?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Bolaget ska bedriva artistisk verksamhet inom och utom Sverige. Bolaget ska producera och distribuera egen musikproduktion samt därmed förenlig verksamhet.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.