Karlsson, Linnéus
Karlsson, Linnéus är en aktiv enskild firma inom produktion av film, video och tv-program som registrerades 2024. Karlsson, Linnéus är registrerad för F-skatt och moms. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Karlsson, Linnéus.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Företag i samma bransch
SNI 59110 | Produktion av film, video och tv-program | J | Förlagsverksamhet, Radio- och TV-sändning samt produktion och distribution av medieinnehåll
Vanliga frågor om Karlsson, Linnéus
- Vad har Karlsson, Linnéus för organisationsnummer?
- Karlsson, Linnéus har organisationsnummer 19990309-XXXX.
- Vilken företagsform har Karlsson, Linnéus?
- Karlsson, Linnéus är en aktiv enskild firma som registrerades den 5 januari 2024.
- Vilken adress har Karlsson, Linnéus?
- Karlsson, Linnéus har den registrerade postadressen TENNISVÄGEN 5 LGH 1101, 44155 ALINGSÅS.
- Hur stor är omsättningen i Karlsson, Linnéus?
- Enligt SCB:s storleksklass ligger omsättningen i Karlsson, Linnéus i intervallet 1–499 tkr. Detta är ett intervall, inte ett exakt belopp.
- Har Karlsson, Linnéus F-skatt?
- Ja, Karlsson, Linnéus är godkänd för F-skatt.
Källor
- SCB — bransch (SNI), säte, arbetsställen, storleksklass, skattestatus | uppdaterat 2026-08-10
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Om nyckeltalet
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.