KASAMANA IDEELL FÖRENING
KASAMANA IDEELL FÖRENING är en vilande ideell förening. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till KASAMANA IDEELL FÖRENING.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Företag i samma bransch
SNI 88991 | Öppna sociala insatser för barn och ungdomar med sociala problem | R | Vård och omsorg; social verksamhet
Vanliga frågor om KASAMANA IDEELL FÖRENING
- Vad har KASAMANA IDEELL FÖRENING för organisationsnummer?
- KASAMANA IDEELL FÖRENING har organisationsnummer 802555-4117.
- Vilken företagsform har KASAMANA IDEELL FÖRENING?
- KASAMANA IDEELL FÖRENING är en vilande ideell förening.
- Vilken adress har KASAMANA IDEELL FÖRENING?
- KASAMANA IDEELL FÖRENING har den registrerade postadressen RÖDE ORMS VÄG 12, 13250 SALTSJÖ-BOO.
Källor
- SCB — bransch (SNI), säte, arbetsställen, storleksklass, skattestatus | uppdaterat 2026-07-11
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.