Hoppa till innehåll
Upplöst 24 oktober 2008 Enskild firma

K.B. BJÖRKLUNDS BYGG

Person-/org.nr Reg. 29 augusti 1988 Overksamhet

K.B. BJÖRKLUNDS BYGG är en enskild firma som upplöstes den 24 oktober 2008. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till K.B. BJÖRKLUNDS BYGG.

Registrerad verksamhet

BYGGNADSVERKSAMHET

Postadress
ÅKERBÄRSVÄGEN 1
15500 NYKVARN
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 1988 | 37 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om K.B. BJÖRKLUNDS BYGG

Vad har K.B. BJÖRKLUNDS BYGG för organisationsnummer?
K.B. BJÖRKLUNDS BYGG har organisationsnummer 19430613-XXXX.
Vilken företagsform har K.B. BJÖRKLUNDS BYGG?
K.B. BJÖRKLUNDS BYGG är en enskild firma som upplöstes den 24 oktober 2008.
Vilken adress har K.B. BJÖRKLUNDS BYGG?
K.B. BJÖRKLUNDS BYGG har den registrerade postadressen ÅKERBÄRSVÄGEN 1, 15500 NYKVARN.
Vad gör K.B. BJÖRKLUNDS BYGG?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: BYGGNADSVERKSAMHET

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.