Klingskog, Erkki Kling
Klingskog, Erkki Kling är en enskild firma som upplöstes den 10 mars 2004. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Klingskog, Erkki Kling.
Registrerad verksamhet
Skogsavverkning
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Vanliga frågor om Klingskog, Erkki Kling
- Vad har Klingskog, Erkki Kling för organisationsnummer?
- Klingskog, Erkki Kling har organisationsnummer 19510623-XXXX.
- Vilken företagsform har Klingskog, Erkki Kling?
- Klingskog, Erkki Kling är en enskild firma som upplöstes den 10 mars 2004.
- Vilken adress har Klingskog, Erkki Kling?
- Klingskog, Erkki Kling har den registrerade postadressen Lars Lindalsvägen 19 A, 69500 LAXÅ.
- Vad gör Klingskog, Erkki Kling?
- Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Skogsavverkning
Källor
- Bolagsverket — registeruppgifter, status, namnhistorik | uppdaterat 2026-07-11
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.