Hoppa till innehåll
Aktivt Kommanditbolag

Kommanditbolag Fjällvägen 68 UA

Org.nr Reg. 31 mars 2004 Säte Uddevalla
Omsättning < 1 tkr | SCB storleksklass

Kommanditbolag Fjällvägen 68 UA är ett aktivt kommanditbolag med säte i Uddevalla som registrerades 2004. Kommanditbolag Fjällvägen 68 UA är registrerat för F-skatt. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Kommanditbolag Fjällvägen 68 UA.

Registrerad verksamhet

Bolaget skall bedriva förvaltning av fast egendom och värdepapper, ävensom idka därmed förenlig verksamhet.

SNI-bransch | SNI 2025
Sektor M | Fastighetsverksamhet
✓ F-skatt ✕ Moms ✕ Arbetsgivare
Del av koncern WB Fastighetsförvaltning AB 559061-1827 | äger 99,9 %
Postadress
BRATTERÖD 101
c/o MADELEINE KARLSSON
451 91 UDDEVALLA
Öppna i Google Maps
I koncern Etablerat sedan 2004 | 22 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Koncern

Kommanditbolag Fjällvägen 68 UA ingår i en koncern.

Öppna ägarnätverket
Kommanditbolag Fjällvägen 68 UA 969700-4274 - moderbolaget äger 99,9 %
Fastigheten Ägir 9 i Trollhättan AB 559283-8709 - 100,0 %

Källa: Bolagsverket bulkfil, SCB Företagsregistret.

Arbetsställen

Fysiska verksamhetsställen med besöksadress | Källa: SCB:s arbetsställeregister

1 st
BRATTERÖD 101 Huvudkontor
BRATTERÖD 101
451 91 UDDEVALLA
Uddevalla, Västra Götaland Karta

Företag i samma bransch

SNI 68201 | Uthyrning och förvaltning av egna eller arrenderade bostäder | M | Fastighetsverksamhet

Vanliga frågor om Kommanditbolag Fjällvägen 68 UA

Vad har Kommanditbolag Fjällvägen 68 UA för organisationsnummer?
Kommanditbolag Fjällvägen 68 UA har organisationsnummer 969700-4274.
Vilken företagsform har Kommanditbolag Fjällvägen 68 UA?
Kommanditbolag Fjällvägen 68 UA är ett aktivt kommanditbolag som registrerades den 31 mars 2004.
Var ligger Kommanditbolag Fjällvägen 68 UA?
Kommanditbolag Fjällvägen 68 UA har sitt säte i Uddevalla. Den registrerade postadressen är BRATTERÖD 101, 451 91 UDDEVALLA. Enligt SCB har Kommanditbolag Fjällvägen 68 UA ett registrerat arbetsställe.
Vem äger Kommanditbolag Fjällvägen 68 UA?
Kommanditbolag Fjällvägen 68 UA ingår i en koncern. Moderbolag är WB Fastighetsförvaltning AB (org.nr 559061-1827).
Har Kommanditbolag Fjällvägen 68 UA F-skatt?
Ja, Kommanditbolag Fjällvägen 68 UA är godkänt för F-skatt.
Vad gör Kommanditbolag Fjällvägen 68 UA?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Bolaget skall bedriva förvaltning av fast egendom och värdepapper, ävensom idka därmed förenlig verksamhet.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.