Hoppa till innehåll
Upplöst 20 februari 1998 Kommanditbolag

KOMMANDITBOLAGET MÅRHOLMEN 1

Org.nr Reg. 24 februari 1988 Verksamheten har upphört

KOMMANDITBOLAGET MÅRHOLMEN 1 är ett kommanditbolag som upplöstes den 20 februari 1998. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till KOMMANDITBOLAGET MÅRHOLMEN 1.

Registrerad verksamhet

ÄGA OCH FÖRVALTA FASTIGHETER OCH DÄRMED FÖRENLIG VERKSAMHET

Postadress
BOX 11284
40426 GÖTEBORG
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 1988 | 38 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om KOMMANDITBOLAGET MÅRHOLMEN 1

Vad har KOMMANDITBOLAGET MÅRHOLMEN 1 för organisationsnummer?
KOMMANDITBOLAGET MÅRHOLMEN 1 har organisationsnummer 916836-0304.
Vilken företagsform har KOMMANDITBOLAGET MÅRHOLMEN 1?
KOMMANDITBOLAGET MÅRHOLMEN 1 är ett kommanditbolag som upplöstes den 20 februari 1998.
Vilken adress har KOMMANDITBOLAGET MÅRHOLMEN 1?
KOMMANDITBOLAGET MÅRHOLMEN 1 har den registrerade postadressen BOX 11284, 40426 GÖTEBORG.
Vad gör KOMMANDITBOLAGET MÅRHOLMEN 1?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: ÄGA OCH FÖRVALTA FASTIGHETER OCH DÄRMED FÖRENLIG VERKSAMHET

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.