Hoppa till innehåll
Upplöst 11 juni 1997 Handelsbolag

KONSULTPOOLEN SWL HANDELSBOLAG

Org.nr Reg. 4 mars 1993 Verksamheten har upphört

KONSULTPOOLEN SWL HANDELSBOLAG är ett handelsbolag som upplöstes den 11 juni 1997. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till KONSULTPOOLEN SWL HANDELSBOLAG.

Registrerad verksamhet

KONSULTVERKSAMHET INOM SAMÄLLSPLANERING. PROJEKTA MARK- OCH BYGGNADSANLÄGGNINGAR SAMT UTFÖRA BESIKTNINGSUPPDRAG

Postadress
ZETTERLUNDS VÄG 76
18651 VALLENTUNA
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 1993 | 33 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om KONSULTPOOLEN SWL HANDELSBOLAG

Vad har KONSULTPOOLEN SWL HANDELSBOLAG för organisationsnummer?
KONSULTPOOLEN SWL HANDELSBOLAG har organisationsnummer 916643-3947.
Vilken företagsform har KONSULTPOOLEN SWL HANDELSBOLAG?
KONSULTPOOLEN SWL HANDELSBOLAG är ett handelsbolag som upplöstes den 11 juni 1997.
Vilken adress har KONSULTPOOLEN SWL HANDELSBOLAG?
KONSULTPOOLEN SWL HANDELSBOLAG har den registrerade postadressen ZETTERLUNDS VÄG 76, 18651 VALLENTUNA.
Vad gör KONSULTPOOLEN SWL HANDELSBOLAG?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: KONSULTVERKSAMHET INOM SAMÄLLSPLANERING. PROJEKTA MARK- OCH BYGGNADSANLÄGGNINGAR SAMT UTFÖRA BESIKTNINGSUPPDRAG

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.