Hoppa till innehåll
Aktivt Enskild firma

Kullberg Production

Person-/org.nr Reg. 18 februari 2022
Omsättning < 1 tkr (2025) | SCB storleksklass

Kullberg Production är en aktiv enskild firma inom produktion av film, video och tv-program som registrerades 2022. Kullberg Production är registrerad för F-skatt och moms. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Kullberg Production.

SNI-bransch | SNI 2025
Sektor J | Förlagsverksamhet, Radio- och TV-sändning samt produktion och distribution av medieinnehåll
✓ F-skatt ✓ Moms ✕ Arbetsgivare
Postadress
4300 SARAH ST. CA 91505 BURBANK
00000 UTLANDET
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 2022 | 4 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Företag i samma bransch

SNI 59110 | Produktion av film, video och tv-program | J | Förlagsverksamhet, Radio- och TV-sändning samt produktion och distribution av medieinnehåll

Vanliga frågor om Kullberg Production

Vad har Kullberg Production för organisationsnummer?
Kullberg Production har organisationsnummer 20010529-XXXX.
Vilken företagsform har Kullberg Production?
Kullberg Production är en aktiv enskild firma som registrerades den 18 februari 2022.
Vilken adress har Kullberg Production?
Kullberg Production har den registrerade postadressen 4300 SARAH ST. CA 91505 BURBANK, 00000 UTLANDET.
Har Kullberg Production F-skatt?
Ja, Kullberg Production är godkänd för F-skatt.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.