Hoppa till innehåll
Upplöst 16 januari 2020 Enskild firma

KW IDE Kulturmiljö

Person-/org.nr Reg. 9 november 2005 Overksamhet

KW IDE Kulturmiljö är en enskild firma som upplöstes den 16 januari 2020. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till KW IDE Kulturmiljö.

Registrerad verksamhet

Konsultverksamhet inom kulturmiljö-, arkitektur- och stadsplane- området, utarbetande av utredningar, artiklar, skrivelser, föredrag och skissarbete.

Postadress
Upplandsgatan 33, 4 tr
11328 STOCKHOLM
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 2005 | 20 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om KW IDE Kulturmiljö

Vad har KW IDE Kulturmiljö för organisationsnummer?
KW IDE Kulturmiljö har organisationsnummer 19400329-XXXX.
Vilken företagsform har KW IDE Kulturmiljö?
KW IDE Kulturmiljö är en enskild firma som upplöstes den 16 januari 2020.
Vilken adress har KW IDE Kulturmiljö?
KW IDE Kulturmiljö har den registrerade postadressen Upplandsgatan 33, 4 tr, 11328 STOCKHOLM.
Vad gör KW IDE Kulturmiljö?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Konsultverksamhet inom kulturmiljö-, arkitektur- och stadsplane- området, utarbetande av utredningar, artiklar, skrivelser, föredrag och skissarbete.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.