LAJ Maskinpark Kommanditbolag
LAJ Maskinpark Kommanditbolag är ett aktivt kommanditbolag inom detaljhandel med personbilar och lätta motorfordon som registrerades 2024. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till LAJ Maskinpark Kommanditbolag.
Registrerad verksamhet
Företaget skall bedriva handel med motorfordon och entreprenadmaskiner samt bedriva mindre entreprenader
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Företag i samma bransch
SNI 47811 | Detaljhandel med personbilar och lätta motorfordon | G | Handel
Vanliga frågor om LAJ Maskinpark Kommanditbolag
- Vad har LAJ Maskinpark Kommanditbolag för organisationsnummer?
- LAJ Maskinpark Kommanditbolag har organisationsnummer 969801-7481.
- Vilken företagsform har LAJ Maskinpark Kommanditbolag?
- LAJ Maskinpark Kommanditbolag är ett aktivt kommanditbolag som registrerades den 12 september 2024.
- Vilken adress har LAJ Maskinpark Kommanditbolag?
- LAJ Maskinpark Kommanditbolag har den registrerade postadressen Långön 12, 45596 HEDEKAS.
- Vad gör LAJ Maskinpark Kommanditbolag?
- Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Företaget skall bedriva handel med motorfordon och entreprenadmaskiner samt bedriva mindre entreprenader
Källor
- Bolagsverket — registeruppgifter, status, namnhistorik | uppdaterat 2026-07-11
- SCB — bransch (SNI), säte, arbetsställen, storleksklass, skattestatus | uppdaterat 2026-07-11
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.