LBG:s Rörservice, Lars Gustafsson
LBG:s Rörservice, Lars Gustafsson är en enskild firma som upplöstes den 22 november 1994. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till LBG:s Rörservice, Lars Gustafsson.
Registrerad verksamhet
VVS och industrimontage.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Vanliga frågor om LBG:s Rörservice, Lars Gustafsson
- Vad har LBG:s Rörservice, Lars Gustafsson för organisationsnummer?
- LBG:s Rörservice, Lars Gustafsson har organisationsnummer 19420322-XXXX.
- Vilken företagsform har LBG:s Rörservice, Lars Gustafsson?
- LBG:s Rörservice, Lars Gustafsson är en enskild firma som upplöstes den 22 november 1994.
- Vilken adress har LBG:s Rörservice, Lars Gustafsson?
- LBG:s Rörservice, Lars Gustafsson har den registrerade postadressen Mjölkuddsvägen 257, 95157 LULEÅ.
- Vad gör LBG:s Rörservice, Lars Gustafsson?
- Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: VVS och industrimontage.
Källor
- Bolagsverket — registeruppgifter, status, namnhistorik | uppdaterat 2026-07-11
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.