Leksands Städ & Fönsterputs
Leksands Städ & Fönsterputs är en aktiv enskild firma inom lokalvård som registrerades 2009. Leksands Städ & Fönsterputs är registrerad för F-skatt, moms och som arbetsgivare. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Leksands Städ & Fönsterputs.
Registrerad verksamhet
Lokalvård och fönsterputs.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Företag i samma bransch
SNI 81210 | Lokalvård | O | Uthyrning, fastighetsservice, resetjänster och annan stödverksamhet
Namnhistorik
3 tidigare namn
Namnhistorik
3 tidigare namn
| Namn | Från |
|---|---|
|
Leksands Städ & Fönsterputs
|
11 februari 2009 |
|
Sollefteå städ & fastighetsservice
|
2 mars 1989 |
|
Mareco
|
2 mars 1989 |
Vanliga frågor om Leksands Städ & Fönsterputs
- Vad har Leksands Städ & Fönsterputs för organisationsnummer?
- Leksands Städ & Fönsterputs har organisationsnummer 19510929-XXXX.
- Vilken företagsform har Leksands Städ & Fönsterputs?
- Leksands Städ & Fönsterputs är en aktiv enskild firma som registrerades den 11 februari 2009.
- Vilken adress har Leksands Städ & Fönsterputs?
- Leksands Städ & Fönsterputs har den registrerade postadressen SKOGSBOGATAN 17, 793 32 LEKSAND.
- Hur många anställda har Leksands Städ & Fönsterputs?
- Enligt SCB tillhör Leksands Städ & Fönsterputs storleksklassen 1–4 anställda. Uppgiften är ett intervall, inte ett exakt antal.
- Hur stor är omsättningen i Leksands Städ & Fönsterputs?
- Enligt SCB:s storleksklass ligger omsättningen i Leksands Städ & Fönsterputs i intervallet 500–999 tkr. Detta är ett intervall, inte ett exakt belopp.
- Har Leksands Städ & Fönsterputs F-skatt?
- Ja, Leksands Städ & Fönsterputs är godkänd för F-skatt.
- Vad gör Leksands Städ & Fönsterputs?
- Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Lokalvård och fönsterputs.
Källor
- Bolagsverket — registeruppgifter, status, namnhistorik | uppdaterat 2026-07-11
- SCB — bransch (SNI), säte, arbetsställen, storleksklass, skattestatus | uppdaterat 2026-07-12
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.