Hoppa till innehåll
Upplöst 23 april 2009 Enskild firma

Lennart Gustafssons Åkeri

Person-/org.nr Reg. 14 september 1988 Overksamhet

Lennart Gustafssons Åkeri är en enskild firma som upplöstes den 23 april 2009. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Lennart Gustafssons Åkeri.

Registrerad verksamhet

Åkeri

Postadress
Vinkelgatan 21 A
53332 GÖTENE
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 1988 | 37 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Lennart Gustafssons Åkeri

Vad har Lennart Gustafssons Åkeri för organisationsnummer?
Lennart Gustafssons Åkeri har organisationsnummer 19490721-XXXX.
Vilken företagsform har Lennart Gustafssons Åkeri?
Lennart Gustafssons Åkeri är en enskild firma som upplöstes den 23 april 2009.
Vilken adress har Lennart Gustafssons Åkeri?
Lennart Gustafssons Åkeri har den registrerade postadressen Vinkelgatan 21 A, 53332 GÖTENE.
Vad gör Lennart Gustafssons Åkeri?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Åkeri

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.