Hoppa till innehåll
Aktivt Enskild firma

Limmerhults Entreprenad & Maskinservice

Person-/org.nr Innehavare Cristian Olausson Reg. 24 september 2007
Omsättning < 1 tkr (2025) | SCB storleksklass

Limmerhults Entreprenad & Maskinservice är en aktiv enskild firma som registrerades 2007. Limmerhults Entreprenad & Maskinservice är registrerad för F-skatt och moms. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Limmerhults Entreprenad & Maskinservice.

Registrerad verksamhet

Transport av byttmaterial med lastbil inom byggbranschen, anläggningsarbeten bl.a. med grävmaskin, reparationer av grävmaskiner, lastbilar m.m., uppfödning och uppstallning av hästar, inköp och försäljning av hästar, försäljning av hästartiklar och tävlingsverksamhet inom hästbranschen.

SNI-bransch | SNI 2025
Sektor F | Byggverksamhet
✓ F-skatt ✓ Moms ✕ Arbetsgivare
Postadress
SKOGSBOVÄGEN 1
511 70 RYDAL
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 2007 | 18 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Företag i samma bransch

SNI 43999 | Annan övrig specialiserad bygg- och anläggningsverksamhet | F | Byggverksamhet

Vanliga frågor om Limmerhults Entreprenad & Maskinservice

Vad har Limmerhults Entreprenad & Maskinservice för organisationsnummer?
Limmerhults Entreprenad & Maskinservice har organisationsnummer 19711209-XXXX.
Vilken företagsform har Limmerhults Entreprenad & Maskinservice?
Limmerhults Entreprenad & Maskinservice är en aktiv enskild firma som registrerades den 24 september 2007.
Vilken adress har Limmerhults Entreprenad & Maskinservice?
Limmerhults Entreprenad & Maskinservice har den registrerade postadressen SKOGSBOVÄGEN 1, 511 70 RYDAL.
Har Limmerhults Entreprenad & Maskinservice F-skatt?
Ja, Limmerhults Entreprenad & Maskinservice är godkänd för F-skatt.
Vad gör Limmerhults Entreprenad & Maskinservice?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Transport av byttmaterial med lastbil inom byggbranschen, anläggningsarbeten bl.a. med grävmaskin, reparationer av grävmaskiner, lastbilar m.m., uppfödning och uppstallning av hästar, inköp och försäljning av hästar, försäljning av hästartiklar och tävlingsverksamhet inom hästbranschen.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.