Hoppa till innehåll
Vilande Ideell förening

LIONS CLUB SKÖVDE

Org.nr

LIONS CLUB SKÖVDE är en vilande ideell förening inom verksamhet i diverse övriga intresseorganisationer. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till LIONS CLUB SKÖVDE.

SNI-bransch | SNI 2025
Sektor T | Annan serviceverksamhet
Postadress
HERREKVARNSVÄGEN 102
c/o LARS WALLBERG
54193 SKÖVDE
Öppna i Google Maps
Fristående

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Företag i samma bransch

SNI 94990 | Verksamhet i diverse övriga intresseorganisationer | T | Annan serviceverksamhet

Vanliga frågor om LIONS CLUB SKÖVDE

Vad har LIONS CLUB SKÖVDE för organisationsnummer?
LIONS CLUB SKÖVDE har organisationsnummer 866601-3852.
Vilken företagsform har LIONS CLUB SKÖVDE?
LIONS CLUB SKÖVDE är en vilande ideell förening.
Vilken adress har LIONS CLUB SKÖVDE?
LIONS CLUB SKÖVDE har den registrerade postadressen HERREKVARNSVÄGEN 102, 54193 SKÖVDE.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.