Hoppa till innehåll
Upplöst 28 oktober 2025 Kommanditbolag

Mästerfog Skåne Kommanditbolag

Org.nr Reg. 27 januari 2010 Verksamheten har upphört

Mästerfog Skåne Kommanditbolag är ett kommanditbolag som upplöstes den 28 oktober 2025. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Mästerfog Skåne Kommanditbolag.

Registrerad verksamhet

Mjukfogning av alla slags rörelsefogar.

Postadress
Södra byvägen 9
28146 TORMESTORP
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 2010 | 16 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Mästerfog Skåne Kommanditbolag

Vad har Mästerfog Skåne Kommanditbolag för organisationsnummer?
Mästerfog Skåne Kommanditbolag har organisationsnummer 969747-3693.
Vilken företagsform har Mästerfog Skåne Kommanditbolag?
Mästerfog Skåne Kommanditbolag är ett kommanditbolag som upplöstes den 28 oktober 2025.
Vilken adress har Mästerfog Skåne Kommanditbolag?
Mästerfog Skåne Kommanditbolag har den registrerade postadressen Södra byvägen 9, 28146 TORMESTORP.
Vad gör Mästerfog Skåne Kommanditbolag?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Mjukfogning av alla slags rörelsefogar.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.