Måhlstedt Hafström, Andreas
Måhlstedt Hafström, Andreas är en aktiv enskild firma som registrerades 2015. Måhlstedt Hafström, Andreas är registrerad för F-skatt. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Måhlstedt Hafström, Andreas.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Företag i samma bransch
SNI 68201 | Uthyrning och förvaltning av egna eller arrenderade bostäder | M | Fastighetsverksamhet
Vanliga frågor om Måhlstedt Hafström, Andreas
- Vad har Måhlstedt Hafström, Andreas för organisationsnummer?
- Måhlstedt Hafström, Andreas har organisationsnummer 19870418-XXXX.
- Vilken företagsform har Måhlstedt Hafström, Andreas?
- Måhlstedt Hafström, Andreas är en aktiv enskild firma som registrerades den 16 april 2015.
- Vilken adress har Måhlstedt Hafström, Andreas?
- Måhlstedt Hafström, Andreas har den registrerade postadressen HÖGBERGSGATAN 18, 619 30 TROSA.
- Har Måhlstedt Hafström, Andreas F-skatt?
- Ja, Måhlstedt Hafström, Andreas är godkänd för F-skatt.
Källor
- SCB — bransch (SNI), säte, arbetsställen, storleksklass, skattestatus | uppdaterat 2026-07-12
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.