Mickes Motorsport & Alltjänst
Mickes Motorsport & Alltjänst är en enskild firma som upplöstes den 12 maj 2025. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Mickes Motorsport & Alltjänst.
Registrerad verksamhet
Bedrivande av motorsport inkluderande konsultationer, tävlingar och övriga tjänster. Utförande av tjänster åt företag och privatpersoner avseende skogliga tjänster.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Vanliga frågor om Mickes Motorsport & Alltjänst
- Vad har Mickes Motorsport & Alltjänst för organisationsnummer?
- Mickes Motorsport & Alltjänst har organisationsnummer 19880216-XXXX.
- Vilken företagsform har Mickes Motorsport & Alltjänst?
- Mickes Motorsport & Alltjänst är en enskild firma som upplöstes den 12 maj 2025.
- Vilken adress har Mickes Motorsport & Alltjänst?
- Mickes Motorsport & Alltjänst har den registrerade postadressen Nygatan 12, 36154 VISSEFJÄRDA.
- Vad gör Mickes Motorsport & Alltjänst?
- Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Bedrivande av motorsport inkluderande konsultationer, tävlingar och övriga tjänster. Utförande av tjänster åt företag och privatpersoner avseende skogliga tjänster.
Källor
- Bolagsverket — registeruppgifter, status, namnhistorik | uppdaterat 2026-07-11
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.