Mikroskopfotografen CarlM
Mikroskopfotografen CarlM är en enskild firma som upplöstes den 16 december 2011. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Mikroskopfotografen CarlM.
Registrerad verksamhet
Företaget kommer att vara verksamt inom området för fotografering genom SEM (scanning electron microscope). Digitala bilder kommer att tas fram genom detta och dessa kan kunden använda i tex. marknadsföringsammanhang.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Vanliga frågor om Mikroskopfotografen CarlM
- Vad har Mikroskopfotografen CarlM för organisationsnummer?
- Mikroskopfotografen CarlM har organisationsnummer 19851223-XXXX.
- Vilken företagsform har Mikroskopfotografen CarlM?
- Mikroskopfotografen CarlM är en enskild firma som upplöstes den 16 december 2011.
- Vilken adress har Mikroskopfotografen CarlM?
- Mikroskopfotografen CarlM har den registrerade postadressen Börjesonsvägen 42, 16850 BROMMA.
- Vad gör Mikroskopfotografen CarlM?
- Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Företaget kommer att vara verksamt inom området för fotografering genom SEM (scanning electron microscope). Digitala bilder kommer att tas fram genom detta och dessa kan kunden använda i tex. marknadsföringsammanhang.
Källor
- Bolagsverket — registeruppgifter, status, namnhistorik | uppdaterat 2026-07-11
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.