Hoppa till innehåll
Vilande Ideell förening

MOFLOBODARNAS VÄGSAMFÄLLIGHET

Org.nr

MOFLOBODARNAS VÄGSAMFÄLLIGHET är en vilande ideell förening. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till MOFLOBODARNAS VÄGSAMFÄLLIGHET.

SNI-bransch | SNI 2025
Sektor M | Fastighetsverksamhet
Postadress
NORRMOFLO 1275
c/o NORDQVIST
88030 NÄSÅKER
Öppna i Google Maps
Fristående

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Företag i samma bransch

SNI 68209 | Övrig förvaltning av egna eller arrenderade fastigheter | M | Fastighetsverksamhet

Vanliga frågor om MOFLOBODARNAS VÄGSAMFÄLLIGHET

Vad har MOFLOBODARNAS VÄGSAMFÄLLIGHET för organisationsnummer?
MOFLOBODARNAS VÄGSAMFÄLLIGHET har organisationsnummer 888800-4978.
Vilken företagsform har MOFLOBODARNAS VÄGSAMFÄLLIGHET?
MOFLOBODARNAS VÄGSAMFÄLLIGHET är en vilande ideell förening.
Vilken adress har MOFLOBODARNAS VÄGSAMFÄLLIGHET?
MOFLOBODARNAS VÄGSAMFÄLLIGHET har den registrerade postadressen NORRMOFLO 1275, 88030 NÄSÅKER.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.