Hoppa till innehåll
Upplöst 17 november 2006 Ekonomisk förening

Montessorihuset Karlavagnen ek. för.

Org.nr Reg. 20 juli 1994 Overksamhet

Montessorihuset Karlavagnen ek. för. är en ekonomisk förening som upplöstes den 17 november 2006. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Montessorihuset Karlavagnen ek. för..

Registrerad verksamhet

Föreningen har till ändamål att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att driva förskoleverksamhet där medlemmarna producerar barnomsorg.

Postadress
Fogdevägen 66
c/o c/o Stjernström
12841 BAGARMOSSEN
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 1994 | 32 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Montessorihuset Karlavagnen ek. för.

Vad har Montessorihuset Karlavagnen ek. för. för organisationsnummer?
Montessorihuset Karlavagnen ek. för. har organisationsnummer 769600-3594.
Vilken företagsform har Montessorihuset Karlavagnen ek. för.?
Montessorihuset Karlavagnen ek. för. är en ekonomisk förening som upplöstes den 17 november 2006.
Vilken adress har Montessorihuset Karlavagnen ek. för.?
Montessorihuset Karlavagnen ek. för. har den registrerade postadressen Fogdevägen 66, 12841 BAGARMOSSEN.
Vad gör Montessorihuset Karlavagnen ek. för.?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Föreningen har till ändamål att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att driva förskoleverksamhet där medlemmarna producerar barnomsorg.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.