Musik och Glas i Lillsjöhögen Handelsbolag
Musik och Glas i Lillsjöhögen Handelsbolag är ett handelsbolag som upplöstes den 10 maj 2016. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Musik och Glas i Lillsjöhögen Handelsbolag.
Registrerad verksamhet
Försäljning av fönster, dörrar, glasprodukter med tillbehör, samt montage. Musikunderhållning och studioarbete. Värdepapper.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Vanliga frågor om Musik och Glas i Lillsjöhögen Handelsbolag
- Vad har Musik och Glas i Lillsjöhögen Handelsbolag för organisationsnummer?
- Musik och Glas i Lillsjöhögen Handelsbolag har organisationsnummer 969774-7682.
- Vilken företagsform har Musik och Glas i Lillsjöhögen Handelsbolag?
- Musik och Glas i Lillsjöhögen Handelsbolag är ett handelsbolag som upplöstes den 10 maj 2016.
- Vilken adress har Musik och Glas i Lillsjöhögen Handelsbolag?
- Musik och Glas i Lillsjöhögen Handelsbolag har den registrerade postadressen Lillsjöhögen 423, 83191 ÖSTERSUND.
- Vad gör Musik och Glas i Lillsjöhögen Handelsbolag?
- Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Försäljning av fönster, dörrar, glasprodukter med tillbehör, samt montage. Musikunderhållning och studioarbete. Värdepapper.
Källor
- Bolagsverket — registeruppgifter, status, namnhistorik | uppdaterat 2026-07-11
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.