MW Bokföring, Kommunikation, Event Byrå
MW Bokföring, Kommunikation, Event Byrå är en aktiv enskild firma inom redovisning och bokföring; skatterådgivning som registrerades 2002. MW Bokföring, Kommunikation, Event Byrå är registrerad för F-skatt och moms. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till MW Bokföring, Kommunikation, Event Byrå.
Registrerad verksamhet
Kontorsverksamhet allt inom bokföring, affärskommunikation både intern och extern kommunikation och eventuppdrag.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Företag i samma bransch
SNI 69201 | Redovisning och bokföring; skatterådgivning | N | Verksamhet inom juridik, ekonomi, vetenskap och teknik
Vanliga frågor om MW Bokföring, Kommunikation, Event Byrå
- Vad har MW Bokföring, Kommunikation, Event Byrå för organisationsnummer?
- MW Bokföring, Kommunikation, Event Byrå har organisationsnummer 19620329-XXXX.
- Vilken företagsform har MW Bokföring, Kommunikation, Event Byrå?
- MW Bokföring, Kommunikation, Event Byrå är en aktiv enskild firma som registrerades den 17 oktober 2002.
- Vilken adress har MW Bokföring, Kommunikation, Event Byrå?
- MW Bokföring, Kommunikation, Event Byrå har den registrerade postadressen UDDBYVÄGEN 23, 135 55 TYRESÖ.
- Hur stor är omsättningen i MW Bokföring, Kommunikation, Event Byrå?
- Enligt SCB:s storleksklass ligger omsättningen i MW Bokföring, Kommunikation, Event Byrå i intervallet 1 000–4 999 tkr. Detta är ett intervall, inte ett exakt belopp.
- Har MW Bokföring, Kommunikation, Event Byrå F-skatt?
- Ja, MW Bokföring, Kommunikation, Event Byrå är godkänd för F-skatt.
- Vad gör MW Bokföring, Kommunikation, Event Byrå?
- Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Kontorsverksamhet allt inom bokföring, affärskommunikation både intern och extern kommunikation och eventuppdrag.
Källor
- Bolagsverket — registeruppgifter, status, namnhistorik | uppdaterat 2026-07-11
- SCB — bransch (SNI), säte, arbetsställen, storleksklass, skattestatus | uppdaterat 2026-07-12
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.