Hoppa till innehåll
Vilande Ideell förening

NOCKEBYHOVS HEM OCH SKOLAFÖRENING

Org.nr

NOCKEBYHOVS HEM OCH SKOLAFÖRENING är en vilande ideell förening inom verksamhet i diverse övriga intresseorganisationer. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till NOCKEBYHOVS HEM OCH SKOLAFÖRENING.

SNI-bransch | SNI 2025
Sektor T | Annan serviceverksamhet
Postadress
TYSKA BOTTENS VÄG 68
c/o SKOLAN
16841 BROMMA
Öppna i Google Maps
Fristående

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Företag i samma bransch

SNI 94990 | Verksamhet i diverse övriga intresseorganisationer | T | Annan serviceverksamhet

Vanliga frågor om NOCKEBYHOVS HEM OCH SKOLAFÖRENING

Vad har NOCKEBYHOVS HEM OCH SKOLAFÖRENING för organisationsnummer?
NOCKEBYHOVS HEM OCH SKOLAFÖRENING har organisationsnummer 802012-8198.
Vilken företagsform har NOCKEBYHOVS HEM OCH SKOLAFÖRENING?
NOCKEBYHOVS HEM OCH SKOLAFÖRENING är en vilande ideell förening.
Vilken adress har NOCKEBYHOVS HEM OCH SKOLAFÖRENING?
NOCKEBYHOVS HEM OCH SKOLAFÖRENING har den registrerade postadressen TYSKA BOTTENS VÄG 68, 16841 BROMMA.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.