Nordic Smycken
Nordic Smycken är en aktiv enskild firma som registrerades 2022. Nordic Smycken är registrerad för F-skatt och moms. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Nordic Smycken.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Företag i samma bransch
SNI 47772 | Detaljhandel via internet eller postorder med ur, guldsmedsvaror och smycken | G | Handel
Namnhistorik
2 tidigare namn
Namnhistorik
2 tidigare namn
| Namn | Från |
|---|---|
|
Nordic Smycken
|
15 juni 2022 |
|
Daham Haji E-handel
|
11 mars 2021 |
Vanliga frågor om Nordic Smycken
- Vad har Nordic Smycken för organisationsnummer?
- Nordic Smycken har organisationsnummer 20000101-XXXX.
- Vilken företagsform har Nordic Smycken?
- Nordic Smycken är en aktiv enskild firma som registrerades den 1 april 2022.
- Vilken adress har Nordic Smycken?
- Nordic Smycken har den registrerade postadressen ELINEBERGSPLATSEN 8 LGH 1205, 25658 HELSINGBORG.
- Hur stor är omsättningen i Nordic Smycken?
- Enligt SCB:s storleksklass ligger omsättningen i Nordic Smycken i intervallet 500–999 tkr. Detta är ett intervall, inte ett exakt belopp.
- Har Nordic Smycken F-skatt?
- Ja, Nordic Smycken är godkänd för F-skatt.
Källor
- Bolagsverket — registeruppgifter, status, namnhistorik | uppdaterat 2026-07-11
- SCB — bransch (SNI), säte, arbetsställen, storleksklass, skattestatus | uppdaterat 2026-08-10
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Om nyckeltalet
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.