Hoppa till innehåll
Upplöst 30 januari 2020 Handelsbolag

Ornateville Handelsbolag

Org.nr Reg. 10 november 2017 Overksamhet

Ornateville Handelsbolag är ett handelsbolag som upplöstes den 30 januari 2020. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Ornateville Handelsbolag.

Registrerad verksamhet

Bolaget ska bedriva restaurangverksamhet och därmed till- hörande verksamhet. Bolaget ska även tillhandahålla tjänster inom administration, personal och verksamhetsledning och ut- veckling.

Postadress
Guldåkerstorget 2B
c/o c/o Farah Rahman
22480 LUND
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 2017 | 8 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Ornateville Handelsbolag

Vad har Ornateville Handelsbolag för organisationsnummer?
Ornateville Handelsbolag har organisationsnummer 969785-3795.
Vilken företagsform har Ornateville Handelsbolag?
Ornateville Handelsbolag är ett handelsbolag som upplöstes den 30 januari 2020.
Vilken adress har Ornateville Handelsbolag?
Ornateville Handelsbolag har den registrerade postadressen Guldåkerstorget 2B, 22480 LUND.
Vad gör Ornateville Handelsbolag?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Bolaget ska bedriva restaurangverksamhet och därmed till- hörande verksamhet. Bolaget ska även tillhandahålla tjänster inom administration, personal och verksamhetsledning och ut- veckling.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.