Hoppa till innehåll
Upplöst 6 januari 2023 Enskild firma

Pasi Rutanen Film

Person-/org.nr Reg. 12 november 2016 Verksamheten har upphört

Pasi Rutanen Film är en enskild firma som upplöstes den 6 januari 2023. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Pasi Rutanen Film.

Registrerad verksamhet

Produktion samt efterproduktion av film, video och TV-program.

Postadress
Vintrosagatan 1
12473 BANDHAGEN
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 2016 | 9 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Pasi Rutanen Film

Vad har Pasi Rutanen Film för organisationsnummer?
Pasi Rutanen Film har organisationsnummer 19840928-XXXX.
Vilken företagsform har Pasi Rutanen Film?
Pasi Rutanen Film är en enskild firma som upplöstes den 6 januari 2023.
Vilken adress har Pasi Rutanen Film?
Pasi Rutanen Film har den registrerade postadressen Vintrosagatan 1, 12473 BANDHAGEN.
Vad gör Pasi Rutanen Film?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Produktion samt efterproduktion av film, video och TV-program.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.