Hoppa till innehåll
Upplöst 27 augusti 2014 Enskild firma

Patrik Jansson's Svets o Smide

Person-/org.nr Reg. 28 mars 2003 Verksamheten har upphört

Patrik Jansson's Svets o Smide är en enskild firma som upplöstes den 27 augusti 2014. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Patrik Jansson's Svets o Smide.

Registrerad verksamhet

Plåt, smide, järn och svets. Bygger allt inom det och tillverkar exemelvis konsoller.

Postadress
Markörgatan 10 E
72338 VÄSTERÅS
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 2003 | 23 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Patrik Jansson's Svets o Smide

Vad har Patrik Jansson's Svets o Smide för organisationsnummer?
Patrik Jansson's Svets o Smide har organisationsnummer 19820502-XXXX.
Vilken företagsform har Patrik Jansson's Svets o Smide?
Patrik Jansson's Svets o Smide är en enskild firma som upplöstes den 27 augusti 2014.
Vilken adress har Patrik Jansson's Svets o Smide?
Patrik Jansson's Svets o Smide har den registrerade postadressen Markörgatan 10 E, 72338 VÄSTERÅS.
Vad gör Patrik Jansson's Svets o Smide?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Plåt, smide, järn och svets. Bygger allt inom det och tillverkar exemelvis konsoller.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.