Hoppa till innehåll
Aktivt Aktiebolag

Piehl Consulting AB

Org.nr Reg. 22 december 2025 Momsreg.nr SE559564445001
Anställda 1-4 anställda Omsättning < 1 tkr | SCB storleksklass

Piehl Consulting AB är ett aktivt aktiebolag inom konsultverksamhet avseende företags organisation som registrerades 2025. Piehl Consulting AB är registrerat för F-skatt, moms och som arbetsgivare. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Piehl Consulting AB.

Registrerad verksamhet

Företaget ska bedriva konsultverksamhet inom ekonomi.

SNI-bransch | SNI 2025
Sektor N | Verksamhet inom juridik, ekonomi, vetenskap och teknik
✓ F-skatt ✓ Moms ✓ Arbetsgivare
Postadress
IDUNAVÄGEN 32
181 61 LIDINGÖ
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 2025

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Arbetsställen

Fysiska verksamhetsställen med besöksadress | Källa: SCB:s arbetsställeregister

1 st
IDUNAVÄGEN 32 Huvudkontor
IDUNAVÄGEN 32
181 61 LIDINGÖ
Lidingö, Stockholm 1-4 anställda Karta

Företag i samma bransch

SNI 70200 | Konsultverksamhet avseende företags organisation | N | Verksamhet inom juridik, ekonomi, vetenskap och teknik

Vanliga frågor om Piehl Consulting AB

Vad har Piehl Consulting AB för organisationsnummer?
Piehl Consulting AB har organisationsnummer 559564-4450.
Vilken företagsform har Piehl Consulting AB?
Piehl Consulting AB är ett aktivt aktiebolag som registrerades den 22 december 2025.
Vilken adress har Piehl Consulting AB?
Piehl Consulting AB har den registrerade postadressen IDUNAVÄGEN 32, 181 61 LIDINGÖ. Enligt SCB har Piehl Consulting AB ett registrerat arbetsställe.
Hur många anställda har Piehl Consulting AB?
Enligt SCB tillhör Piehl Consulting AB storleksklassen 1–4 anställda. Uppgiften är ett intervall, inte ett exakt antal.
Har Piehl Consulting AB F-skatt?
Ja, Piehl Consulting AB är godkänt för F-skatt.
Vad gör Piehl Consulting AB?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Företaget ska bedriva konsultverksamhet inom ekonomi.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.