Hoppa till innehåll
Aktivt Enskild firma

Pieskä, Linda

Person-/org.nr Innehavare Linda Pieskä Reg. 29 december 2017
Omsättning < 1 tkr (2025) | SCB storleksklass

Pieskä, Linda är en aktiv enskild firma inom skogsförvaltning som registrerades 2017. Pieskä, Linda är registrerad för moms. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Pieskä, Linda.

SNI-bransch | SNI 2025
Sektor A | Jordbruk, skogsbruk och fiske
✕ F-skatt ✓ Moms ✕ Arbetsgivare
Postadress
NORRA KENGIS 80
984 91 PAJALA
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 2017 | 8 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Företag i samma bransch

SNI 02101 | Skogsförvaltning | A | Jordbruk, skogsbruk och fiske

Vanliga frågor om Pieskä, Linda

Vad har Pieskä, Linda för organisationsnummer?
Pieskä, Linda har organisationsnummer 19900101-XXXX.
Vilken företagsform har Pieskä, Linda?
Pieskä, Linda är en aktiv enskild firma som registrerades den 29 december 2017.
Vilken adress har Pieskä, Linda?
Pieskä, Linda har den registrerade postadressen NORRA KENGIS 80, 984 91 PAJALA.
Har Pieskä, Linda F-skatt?
Nej, Pieskä, Linda är för närvarande inte godkänd för F-skatt.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.